Інтернет-серфінг рятує пам’ять, довели тести

Люди, що активно користуються ресурсами інтернету, самі того не знаючи, гальмують процес зниження якості пам’яті, розповідає The Times of India . Здатність планувати і проводити якісь дії в Мережі (пошук сайтів, обмін листами) позитивно позначається на роботі мозку.

Таким чином збільшується когнітивний резерв, включається в роботу більше когнітивних мереж мозку. Це відмінне тренування, уповільнює процес старіння мозку. Як показало дослідження і восьмирічне спостереження за 6442 британцями 50-89 років, інтернет однозначно корисний.

Люди, що активно користуються Мережею, що мали високі показники цифрової грамотності, пристойний рівень добробуту і освіти, демонстрували більш низьку швидкість зниження когнітивних здібностей. А ось функціональні порушення, діабет, серцево-судинні захворювання, депресія або відсутність цифрової грамотності виробляли зворотній ефект.

Шкільне життя

  
Люди, що активно користуються ресурсами інтернету, самі того не знаючи, гальмують процес зниження якості пам'яті, розповідає The Times of India . Здатність планувати і проводити якісь дії в Мережі (пошук сайтів, обмін листами) позитивно позначається на роботі мозку. Таким чином збільшується когнітивний резерв, включається в роботу більше когнітивних мереж мозку. Це відмінне тренування, уповільнює процес старіння мозку. Як показало дослідження і восьмирічне спостереження за 6442 британцями 50-89 років, інтернет однозначно корисний. Люди, що активно користуються Мережею, що мали високі показники цифрової грамотності, пристойний рівень добробуту і освіти, демонстрували більш низьку швидкість зниження когнітивних здібностей. А ось функціональні порушення, діабет, серцево-судинні…

Оцінити

0