Здоров'яПсихологіяФізіологія

Інтернет погіршує пам’ять, стверджують вчені

Дослідники з Університету де Монфор (De Montfort University), що в Лестері (Lester) заявили, часте використання інтернету істотно знижує пам’ять людини. Крім того, люди стають забудькуватими і позбавляються можливості мріяти.

Останнім часом використання інтернету стало дуже популярним. Величезна кількість людей все більше і більше часу проводять в мережі. Але, чи корисно це? І як він діє на організм? Вчені з Університету де Монфор схвильовані популярним використанням інтернету. Вони провели дослідження, в результаті якого виявили, що мережа здатна перешкодити людському мозку виконувати свої психічні функції, потрібні для виконання повсякденних завдань.

Дане дослідження є одним з перших у своєму роді, що показує вплив мобільного зв’язку та інтернету на когнітивні збої. В експерименті брало участь близько 200 жінок і чоловіків, віком 18-65 років. Всі учасники користувалися інтернетом приблизно 23 години щотижня.

Виявилося, що пам’ять у всіх значно погіршилася, до того ж їм стало важче зосередитися, а також практично всі стали розсіяними.

Вчені зробили висновок, що надмірне використання мережі здатне перешкодити мозку виконувати свої психічні функції, які необхідні йому для виконання простих щоденних завдань.

Експеримент провела команда дослідників під керівництвом Лі Хедлінгтона (Lee Hadlington) з Університету де Монфор (De Montfort University) в Лестері (Lester).

Back to top button