Головне

Internet Explorer 10 – тепер і в Windows 7

Internet Explorer 10 - тепер і в Windows 7
Internet Explorer 10 – тепер і в Windows 7
Компанія Microsoft у вівторок оголосила про те, що новий браузер Internet Explorer 10 тепер доступний і для операційної системи Windows 7, причому глобально – новий «оглядач інтернету» переведений на 95 мов світу, а завантажити його може кожен охочий. Раніше ця версія браузера поставлялася тільки для ОС Windows 8.

Оновитися до десятої версії IE можна буде і через центр оновлення Windows 7.

За зовнішнім виглядом новий IE 10 не сильно відрізняється від Internet Explorer 9, як би там не було, оновлення покликане підвищити швидкість роботи браузера, сторінки в ньому будуть завантажуватися приблизно на 20 відсотків швидше, ніж у попередника, також оптимізації було піддано виконання сценаріїв JavaScript.

Крім усього іншого шляхом оптимізацій була знижено навантаження на CPU, створювана браузером і, відповідно, знижене енергоспоживання комп’ютерів на базі Windows 7 (що, природно, призводить до більшого часу автономної роботи).

За словами Microsoft, новий Internet Explorer розширив підтримку сучасних Web-стандартів приблизно на 60 відсотків (тепер повноцінно підтримуються HTML5, CSS3, DOM, Web Performance і Web Application). Наприклад, розробники тепер можуть створювати візуальні ефекти на зразок текстових ефектів гравіювання, вдавленности і тіней CSS, тривимірних трансформацій CSS, переходів і анімацій CSS3, градієнтів CSS3 і ефектів з фільтрами SVG.

З точки зору безпеки в IE10 також є зміни – однією з найпомітніших, наприклад, стала функція Do Not Track (DNT, що виключає відстеження користувача), включена за замовчуванням.

Серед інших змін – вбудована перевірка орфографії та граматики, інструменти автокорекції для поширених орфографічних і граматичних помилок. Деякого «тюнингу» був підданий і механізм вкладок – він став зручніше і ефективніше.

Підтримка браузером старих «операціонок» Windows XP або Vista не планується.

Back to top button