Анонс

Інтерактивна гра “Пограємо в депутатів?”

Ресурс Uchoose.info створив  цікаву та інтерактивну гру, яка допомагає краще розібратись в політиці та актуальних соціальних питаннях. Гра буде корисною, як для дорослих, так і старшокласників. Самі розробники зазначають:

«Що вони там роблять? От яб на їхньому місці!..»  Виникали такі думки при перегляді політичних новин? Тоді саме для вас ми створили першу в Україні політичну гру, де кожен може відчути себе Президентом, Прем’єр-міністром, депутатом, головою ОДА. Вона базується на актуальних політичних темах, але всі збіги з конкретними подіями і особистостями – випадкові. Звичайно, гра не відображає реальної дійсності, яка значно складніша. Її ідея лише в тому, що всі рішення – прості чи складні – мають наслідки.

Як можна пограти? Переходите на сайт гри: http://game.uchoose.info/ та ознайомлюєтесь з правилами. Після цього натискаєте кнопку «Перейти до гри» та вказуєте ваше ім’я (або нік чи псевдонім). Останній крок, обрати одного з чотирьох персонажів для гри: президент, прем’єр, голова ОТГ чи депутатка.

Гра починається! Тепер ви і тільки ви приймаєте важливі політичні рішення та зможете побачити їх наслідки – поповнення бюджету, криза у міжнародних відносинах, мінус до рейтингу чи мітинг під стінами вашого офісу. Гра дуже цікава та повчальна, успіхів!

Читайте також: Пояснюємо дітям концепцію демократії: поради для вчителів і батьків

Back to top button