день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Інтелект дитини залежить від освіти батьків

Вчені давно сперечаються про те, чи впливають зовнішні фактори на інтелект дитини, або ж все вирішує генетика. Нове дослідження, проведене фахівцями з Університету Вірджинії, Медичної школи Університету співдружності Вірджинії і Університету Лунда, показало: у дітей, вихованих освіченими батьками, рівень інтелекту вище, ніж у тих, чиї батьки не настільки освічені, пише Science World Report .

Вчені оцінили IQ 436 чоловіків зі Швеції, братів, одного з яких виховали прийомні батьки, а іншого – біологічні. Рівень інтелекту усиновлених учасників віком 18-20 років виявився на 4,4 пункту вище, ніж у тих, хто виріс з біологічними батьками. У Швеції, як і в більшості західних країнах, багато охочих усиновити дитину. Агентства з усиновлення вибирають найкращих кандидатів.

Соціально-економічний статус і рівень освіти у прийомних батьків, які брали участь у дослідженні, як правило, був вище, ніж у біологічних батьків. Рівень освіти батьків оцінювався за п’ятибальною шкалою. Кожен додатковий бал додавав дитині 1,71 пункту IQ.

Шкільне життя