Освіта і IT

Intel Education: портативний комп’ютер «2-в-1» для освітніх цілей

Корпорація Intel офіційно представила портативний комп’ютер Education з конструкцією «2-в-1», який можна використовувати як ноутбука або в ролі планшета, від’єднавши док-станцію з клавіатурою.

В основу комп’ютера покладено процесор Atom Z3740D сімейства Bay Trail. Цей 22-нанометровий чіп має чотири обчислювальних ядра з тактовою частотою 1,33 ГГц (підвищується до 1,83 ГГц) і вбудований графічний контролер Intel HD Graphics. Розмір сенсорного дисплея не уточнюється, але, ймовірно, він становить 10 дюймів. Роль операційної системи грає Windows 8.1.

Базовий дизайн Intel Education створений спеціально для школярів. Пристрій оснащений двома камерами, які можна використовувати під час виконання різних навчальних завдань. Наприклад, є можливість установки збільшувальною лінзи для вивчення і вимірювання мікроскопічних і макроскопічних об’єктів. Для цього служить пакет програм Intel Education Software, що включає додаток Intel Education Lab Camera. Пристрій також підтримує температурний датчик, який працює з ПЗ SPARKvue.

Підключення док-станції розширюють практичні можливості комп’ютера. При використанні клавіатури екран пристрою буде направлений на користувача, а для обміну інформацією та спільної роботи дисплей може бути направлений на оточуючих.

Посилений корпус витримує падіння з висоти до 70 см; передбачений захист від проникнення вологи і пилу. Заявлений час автономної роботи на одній зарядці акумулятора досягає 7,8 години. При підключенні док-станції з додатковою батареєю цей показник збільшується на 3 години.

Джерело: НетПрес

Back to top button