Головне

Інститут Національної пам’яті розробляє концепцію Пантеону Героїв

Парламент підтримав пропозицію громадськості та Українського інституту національної пам’яті створити у Києві пантеон героїв, які віддали життя за свободу і незалежність України. В інших містах країни постануть Алеї героїв.

13 січня за відповідну Постанову, подану н.д. Турчиновим Олександром, зі змінами, внесеними н.д. Ігорем Луценком, проголосувало 247 депутатів.

«Національний пантеон героїв — це місце, де будуть справжні та символічні поховання найвизначніших діячів української історії. Це дуже важливо для нас усіх — адже тільки там, де пам’ятаючи загиблих, є ті, хто захищає живих», — пояснює голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

Український інститут національної пам’яті відповідає в Уряді за здійснення державної політики у даній сфері і вже кілька місяців тому розпочав роботу над створенням концепції Національного пантеону героїв.

Як повідомляють в Інституті, у всьому світі такі пантеони є національною гордістю держави, вони формують у свідомості людей патріотизм та повагу до минулого та сучасного країни.

Прес-центр Центру досліджень визвольного руху