Інклюзивна освіта: запобігти дислексії та дисграфії можна ще в дитсадку (відео)

МОН України разом із ТОВ «Українські центри психологічної допомоги» підготували програму семінарів, що дадуть змогу вчителям молодших класів з інклюзією і вихователям інклюзивних груп дитячих садочків детальніше опрацювати це питання і навчитись нових результативних методів роботи.

Перші семінар-практикум і майстер-класи відбулися 23 жовтня в Центрі підтримки сім’ї та дітей. Олена Яковенко, нейропсихолог, директор Центру лікувальної педагогіки “Свідомість” порушила питання відхиленого розвитку у дітей, інклюзивної освіти, психосоціального і когнітивного аспектів. А також провела майстер-класи з нейрокорекції та нейростимуляції.

Захід відвідали головний спеціаліст відділу дошкільної освіти Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Анна Грищенко, завідувач Київської міської психолог-медико-педагогічної консультації Світлана Шейко та науковий співробітник Інституту спеціальної педагогіки НАПНУ Інна Луценко.


pedpresa.com.ua

  
МОН України разом із ТОВ «Українські центри психологічної допомоги» підготували програму семінарів, що дадуть змогу вчителям молодших класів з інклюзією і вихователям інклюзивних груп дитячих садочків детальніше опрацювати це питання і навчитись нових результативних методів роботи. Перші семінар-практикум і майстер-класи відбулися 23 жовтня в Центрі підтримки сім’ї та дітей. Олена Яковенко, нейропсихолог, директор Центру лікувальної педагогіки “Свідомість” порушила питання відхиленого розвитку у дітей, інклюзивної освіти, психосоціального і когнітивного аспектів. А також провела майстер-класи з нейрокорекції та нейростимуляції. Захід відвідали головний спеціаліст відділу дошкільної освіти Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Анна Грищенко, завідувач Київської міської психолог-медико-педагогічної консультації Світлана Шейко…

Оцінити

0