Здоров'я

Холодні напої і морозиво несуть шкоду під час спеки

Холодні напої і морозиво несуть шкоду під час спеки
Холодні напої і морозиво несуть шкоду під час спеки
У спекотну погоду крижані напої – протипоказані, а рекомендується пити гарячий чай з бутербродом.

Холодні напої і морозиво – це не панацея від спеки, кажуть дослідники. Для того, щоб впоратися з аномально спекотною погодою та і її наслідками, необхідні чашка чаю й бутерброд з огірком. Вчені заявляють, що саме ці продукти допоможуть зберегти холоднокровність.

Навіть воду слід пити кімнатної температури, а не крижану під час аномально високих температур. Також під час спеки бажано їсти фрукти і овочі, де є багато води, наприклад, огірки, кавуни, селера. Зернові продукти також корисні для організму, бо вони зберігають тепло. Саме тому хліб з цільного зерна і навіть пиво можуть допомогти впоратися зі спекою, пише Сегодня.

Крижані напої вкрай протипоказані під час спеки, бо частина тіла стигне, а інші частини тіла “закриваються”, і тіло перестає охолоджуватися.

Гарячі напої також ефективні при дії високих температур, адже дубильні речовини в чаї (та й у вині теж) – хороший охолоджувальний агент для тіла. Гостра їжа сприяє потовиділенню, який, у свою чергу, також є ефективним методом збереження нормальної температури організму і його охолодження.