день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Гени, що відповідають за інтелект, пов’язані з тривалістю життя

Відомо, що розумні люди живуть довше людей з низьким рівнем інтелекту. До цих пір багато вчених були впевнені: справа в соціальному статусі. Дослідники з Лондонської школи економіки вивчили гени монозиготних (100% загальних генів) і дизиготних близнюків (приблизно 50% загальних генів) зі Швеції, Данії та США.

Фахівці оцінили рівень інтелекту близнюків. Потім вони порівняли їх вік на момент смерті. Дослідження показало, що довше жив той з монозиготних і дизиготних близнюків, хто був розумніший. Однак у дизиготних близнюків відмінності були помітніші. Зв’язок між інтелектом і тривалістю життя на 95% залежала від генів.

Правда, вчені поки не знають, як саме працює даний зв’язок. Можливо, гени, що відповідають за інтелект, також пов’язані з міцним здоров’ям. Або ж, ймовірно, інтелект і тривалість життя чутливі до мутацій. Тому люди з меншою кількістю мутацій розумніші і живуть довше.

Шкільне життя