Здоров'яХарчування

Харчовий пластик загрожує харчовими алергіями і непереносимістю

Про небезпеку бісфенолу-А, що міститься в харчовому пластиці і багатьох продуктах широкого користування, вчені говорять давно. Нещодавно дослідники з Тулузи встановили, що вплив навіть низьких доз бісфенолу-А на плід дитини на стадії внутрішньоутробного розвитку може привести надалі до прояву харчової непереносимості, пише Science Daily .

Відомо: більше 20% населення Землі страждають від харчової алергії або непереносимості певних продуктів харчування. Хоча вчені точно не знають, що викликає дані проблеми зі здоров’ям, вони все більше схиляються до ролі зовнішнього впливу з боку навколишнього середовища.

З цієї точки зору, перинатальний (до появи на світ) вплив бісфенолу-А, що вважається в цілому безпечним для людей, підвищує ризик розвитку проблем з їжею в дорослому віці. Значить, заборона на бісфенол-А в упаковці для дитячої їжі, введений Францією в 2013 році, і заборона на використання з’єднання у всіх типах харчової упаковки, який повинен вступити в силу з 2015 року, цілком підкріплені науковими даними.

Back to top button