день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Характер впливає на ставлення людини до їжі

У дослідженні вчених з Швейцарської вищої технічної школи Цюріха взяла участь 1000 чоловік. Добровольці заповнили анкети про харчування, призначену для оцінки вираженості п’яти основних рис особистості – відкритості, сумлінності, екстраверсії, поступливості і невротизма, повідомляє The Daily Mail. Виявилося, екстраверти, невротики і неорганізовані люди схильні до переїдання. Ті, хто відкритий для нових вражень, і сумлінні особистості набагато рідше зловживають шкідливими калорійними продуктами.

За словами фахівців, недобросовісні люди їдять імпульсивно і не можуть встояти перед смачною їжею. Невротики намагаються заїсти негативні емоції. Екстраверти їдять більше жирної їжі і випивають більше алкоголю, тому що вони, як правило, їдять з іншими людьми. Ті, хто відкритий для нових вражень, вживають більше фруктів, овочів і салатів, а також рідше їдять м’ясо.

На проведення дослідження фахівців надихнули вчені з Оксфордського та Кембриджського університетів . Вони виділили три групи людей: “любителі пірувати” (продовжують їсти, бо ніколи не відчувають реального насичення через недостатні секреції гормону, глюкагоноподібного пептиду-1), “люди, які постійно відчувають тягу до їжі” (безперестанку думають про їжу, нерідко внаслідок наявності “генів ожиріння”) і “раби емоцій” (намагаються заїсти проблеми). Кожен з трьох типів повинний харчуватися певним чином.

Шкільне життя