Учительська

Гриневич: У 2016 році було оновлено 1 тис. 837 природничих кабінетів у профільних закладах та опорних школах

Торік Уряд виділив 200 млн гривень на обладнання природничих кабінетів у профільних та опорних школах, що разом із додатковими коштами місцевих органів влади дало змогу обладнати та оновити 1 тис. 837 природничих кабінетів. Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час відкриття нового кабінету біології в Івано-Франківському природничо-математичному ліцеї.

«Кожен із цих кабінетів складається із певного набору обладнання та макетів для вивчення окремого природничого предмету – фізики, хімії, біології, географії чи математики. І дуже важливо, що зараз це не лише пробірки чи важки, а й мультимедійне приладдя, яке дає можливості проводити симуляції тих експериментів, що неможливо провести в умовах школи чи маленької лабораторії. Так дітям цікаво вчитися і в них розвивається критична для природничих наук якість – допитливість», – зазначила Лілія Гриневич.

У цьому році на обладнання природничих кабінетів було виділено 300 млн гривень. Області вже починають закупівлю обладнання, зокрема, кабінет біології в Івано-Франківському природничо-математичному ліцеї було закуплено в тому числі завдяки виділеним на 2017 рік коштам.

«Івано-Франківська область має закупити в цьому році 25 природничих кабінетів, у минулому році вони вже встановили 30», – додала Міністр.

Нагадуємо, що в 2017 році з бюджету було виділено також 200 млн гривень на закупівлю автобусів для опорних шкіл та окремо 300 млн грн на закупівлю природничих кабінетів та автобусів у ОТГ.

Back to top button