ГоловнеУчительська

Гриневич підкреслила, що не має наміру забороняти вчителям репетиторство

Міністр освіти та науки Лілія Гриневич наголосила, що ніколи не планувала заборонити вчителям займатися репетиторством.

Про це вона сказала під час зустрічі з журналістами регіональних ЗМІ на тему “Децентралізація. Історії успіху. Нові завдання”, повідомляє Укрінформ.

«Репетиторство неможливо заборонити хоча б тієї точки зору, що діти мають індивідуальні навчальні потреби і можуть мати потребу навчатися додатково та використати додатковий навчальний час із кимось окремо, поза навчанням у школі, або, наприклад, вивчити додаткову мову через додаткові навчальні заняття. Тому така теза абсолютно… надумана», – сказала Гриневич.

Міністр наголосила, що директорат з питань освіти Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), оприлюднивши результати дослідження про доброчесність у системі освіти, вказав на корупційні ризики. Про репетиторство йшлося у тому контексті, що вчитель, недоучуючи дитину під час уроків, може спонукати батьків до платних занять. “Вони (ОЕСР. – Ред.) застерігали нас від такого явища”, – підкреслила Гриневич.

Крім того, додала керівник МОН, в Україні є дворічна старша профільна освіта, але діти не встигають адекватно підготуватися до ЗНО і змушені йти до репетиторів, хоча ці знання мали б здобувати у школі.

  
Back to top button