Освіта і право

Гройсман розповів про гідну зарплату та пенсію

Найближчим часом Уряд запропонує систему, що дасть можливість відновити соціальну справедливість у сферах оплати праці та пенсійного забезпечення українських громадян. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у вівторок, 23 серпня.

“Настав час, коли ми запропонуємо варіант, яким чином вирішити питання початку, який дасть можливість достойно оплачувати працю українських громадян, а також відновити соціальну справедливість у пенсійному забезпеченні. Це найголовніше наше завдання, – заявив Володимир Гройсман. – Найближчим часом ми презентуємо не популістичні, а реальні кроки, які люди відчують”.
За його словами, заробітна плата українських громадян є недооцінена. “Наше завдання – найближчим часом запропонувати нову систему, яка дозволить розпочати відновлення справедливості для працюючих громадян”, – зазначив Прем’єр-міністр.

Зокрема, за його словами, потрібно детінізувати заробітні плати, знищити системи “зрівнялівок”, дати можливість побудувати якісну систему пенсійного забезпечення “для того, щоб український пенсіонер, а це мільйони людей, розумів, що якщо він працює – він отримає достойну пенсію, і це буде гарантувати держава”.

Голова Уряду висловив переконання, що пропозиції щодо вирішення цих питань буде спільною позицією і матиме підтримку профспілок.

“Важливо, щоб ми все дуже чітко прорахували, яка є позиція і презентували її українському суспільству, і ми це зробимо спільно із підтримкою фракцій коаліцій Парламенту, фракцій, які готові будуть підтримати такі необхідні рішення, спільно з Президентом”, – зазначив він.

Володимир Гройсман повідомив, що сьогодні буде затверджено Генеральну угоду з профспілками, що не підписувалася Урядом 5 років.

“Зараз ми вперше це зробимо. Це не просто угода, яку ми просто підпишемо формально, – це наші спільні зобов’язання, які ми будемо виконувати для того, щоб захистити права пересічного українця”, – зазначив він.
“Яке наше завдання? Гідна робота, гідна заробітна плата, пенсійний вік – гідне пенсійне забезпечення. Я думаю, що настав час, коли ми усі ці проблеми вирішимо”, – зауважив Володимир Гройсман.

Back to top button