день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Гройсман пообіцяв, що на засіданні уряду буде прийнято рішення про скасування обов’язку вчителів проводити облік дітей шкільного віку

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв, що на засіданні уряду буде прийнято рішення про скасування обов’язку вчителів проводити облік дітей шкільного віку.

“Я пам’ятаю, як моя мама ходила і робила перепис дітей, які повинні відвідувати школу, і я пам’ятаю, наскільки це невдячне навантаження. Ми на найближчих засіданнях уряду приймемо це рішення, щоб вчителі не займалися таким”, – сказав Прем’єр-міністр.

Гройсман зазначив, що відповідна ініціатива вже була внесена до Кабінету міністрів міністром освіти і науки Лілією Гриневич.

Йдеться про розповсюджену шкільну практику – “облік дітей шкільного віку за територією обслуговування навчального закладу”.

Згідно з нею, за кожною загальноосвітньою школою закріплена певна територія, по якій навчальний заклад повинен регулярно збирати вичерпну інформацію з приводу дітей шкільного віку, які тут проживають, після чого передавати її до районного відділу освіти.

Той, узагальнивши дані з усіх підконтрольних шкіл, надає цифри до органу місцевої влади, і так далі.

Мета такого “перепису” – виявити різницю між кількістю дітей, які за віком мають ходити до школи, і тими, хто її реально відвідує, після чого спробувати залучити (у тому числі за сприяння правоохоронних органів) до навчання усіх, хто пропускає навчання.

Збір інформації про таких дітей мають робити вчителі у вільний від уроків час.