ГоловнеУчительська

Гройсман пообіцяв, що на засіданні уряду буде прийнято рішення про скасування обов’язку вчителів проводити облік дітей шкільного віку

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв, що на засіданні уряду буде прийнято рішення про скасування обов’язку вчителів проводити облік дітей шкільного віку.

“Я пам’ятаю, як моя мама ходила і робила перепис дітей, які повинні відвідувати школу, і я пам’ятаю, наскільки це невдячне навантаження. Ми на найближчих засіданнях уряду приймемо це рішення, щоб вчителі не займалися таким”, – сказав Прем’єр-міністр.

Гройсман зазначив, що відповідна ініціатива вже була внесена до Кабінету міністрів міністром освіти і науки Лілією Гриневич.

Йдеться про розповсюджену шкільну практику – “облік дітей шкільного віку за територією обслуговування навчального закладу”.

Згідно з нею, за кожною загальноосвітньою школою закріплена певна територія, по якій навчальний заклад повинен регулярно збирати вичерпну інформацію з приводу дітей шкільного віку, які тут проживають, після чого передавати її до районного відділу освіти.

Той, узагальнивши дані з усіх підконтрольних шкіл, надає цифри до органу місцевої влади, і так далі.

Мета такого “перепису” – виявити різницю між кількістю дітей, які за віком мають ходити до школи, і тими, хто її реально відвідує, після чого спробувати залучити (у тому числі за сприяння правоохоронних органів) до навчання усіх, хто пропускає навчання.

Збір інформації про таких дітей мають робити вчителі у вільний від уроків час.

Back to top button