Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Готується рішення про звільнення випускників 11 класів від ДПА у вигляді ЗНО

ВРУ готують зміни до законодавства, якими дозволять випускникам шкіл не проходити державну підсумкову атестацію у вигляді ЗНО, якщо вони цього року не планують вступати до вищого навчального закладу. Про це повідомив на погоджувальній раді голова комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

“Щодо повернення коштів за пробне незалежне оцінювання: уряд вже опрацьовує питання механізму повернення цих коштів. ДПА – зараз готуються зміни до “ковідівського” закону, які дозволять звільнити учнів 11 класу від проходження ДПА у формі ЗНО. Вони отримають атестати про повну загальну середню освіту лише до кінця червня. Це стосується лише тих дітей, які не планують з тих чи інших причин вступати до закладів вищої освіти. Цей крок може зменшити навантаження на центри тестування приблизно на 30%”, – сказав Бабак.

Нагадаємо, що у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО проходитимуть тестування 15 і 17 червня вдома, а не у закладах освіти. Рішення про скасування пробного ЗНО у закладах освіти Уряд ухвалив 12 червня 2020 року через зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Back to top button