день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Google зменшила телеприставку до розмірів «флешки»

Google зменшила телеприставку до розмірів «флешки»

Google зменшила телеприставку до розмірів «флешки»

Компанія Google представила телеприставку Chromecast, яка дозволяє відображати на телевізорі контент з телефону, планшета або ноутбука, повідомляється в офіційному блозі.

Пристрій, головна особливість якого – невеликий розмір (зовні Chromecast нагадує «флешку»), під’єднується до телевізора через інтерфейс HDMI і підключається до мережі Wi-Fi.

За допомогою Chromecast можна виводити на телевізор відео (з потокових сервісів і з YouTube), музику і фільми з Google Play та інші матеріали (наприклад, фотографії), які можна відкрити в браузері.

Управління контентом здійснюється з пристрою: телефону, планшета або ноутбука. При цьому на екрані ТБ не відображається весь вміст екрану – так, можна одночасно «показувати» на телевізорі фільм і перевіряти на смартфоні пошту.

Працювати з Chromecast можна на смартфонах і планшетах на Android і iOS та на комп’ютерах, на яких встановлений браузер Chrome. Google випустила для розробників SDK, який дозволяє впроваджувати підтримку технології в сторонні програми.

Телеприставка надійшла в продаж 24 липня. Вона коштує 35 доларів. У США її можна купити в інтернет-магазині Google Play і в роздрібних мережах електроніки. Терміни початку постачань в інші країни невідомі.

Google вже має досвід створення пристроїв до телевізора. З 2010 року компанія розвиває апаратно-програмну платформу Google TV, завдання якої – забезпечувати доступ до онлайн-контенту з телевізора.