Головне

Google зменшила телеприставку до розмірів «флешки»

Google зменшила телеприставку до розмірів «флешки»
Google зменшила телеприставку до розмірів «флешки»
Компанія Google представила телеприставку Chromecast, яка дозволяє відображати на телевізорі контент з телефону, планшета або ноутбука, повідомляється в офіційному блозі.

Пристрій, головна особливість якого – невеликий розмір (зовні Chromecast нагадує «флешку»), під’єднується до телевізора через інтерфейс HDMI і підключається до мережі Wi-Fi.

За допомогою Chromecast можна виводити на телевізор відео (з потокових сервісів і з YouTube), музику і фільми з Google Play та інші матеріали (наприклад, фотографії), які можна відкрити в браузері.

Управління контентом здійснюється з пристрою: телефону, планшета або ноутбука. При цьому на екрані ТБ не відображається весь вміст екрану – так, можна одночасно «показувати» на телевізорі фільм і перевіряти на смартфоні пошту.

Працювати з Chromecast можна на смартфонах і планшетах на Android і iOS та на комп’ютерах, на яких встановлений браузер Chrome. Google випустила для розробників SDK, який дозволяє впроваджувати підтримку технології в сторонні програми.

Телеприставка надійшла в продаж 24 липня. Вона коштує 35 доларів. У США її можна купити в інтернет-магазині Google Play і в роздрібних мережах електроніки. Терміни початку постачань в інші країни невідомі.

Google вже має досвід створення пристроїв до телевізора. З 2010 року компанія розвиває апаратно-програмну платформу Google TV, завдання якої – забезпечувати доступ до онлайн-контенту з телевізора.

Back to top button