Освіта і IT

Google запустив в Україні дитячий сервіс Youtube Kids

За допомогою сервісу батьки матимуть можливість контролювати, що дивляться їх діти, і вручну вибирати відео, канали й колекції, які вони можуть бачити.

Сьогодні в Україні офіційно запустили дитячий сервіс YoutubeKids. Цей сервіс створено для того, щоб батькам було легше контролювати контент, який споживають діти, а також обмежувати час перегляду відео.

На YoutubeKids відібрані відео, які підходять для сімейного перегляду. Батьки матимуть можливість контролювати, що дивляться їх діти, і вручну вибирати відео, канали й колекції, які вони можуть бачити. Відео, яке, на думку батьків, є неприйнятним для їх дитини можна, заблокувати. Також є можливість встановлювати таймер для обмеження часу перегляду дитиною відео.

“Ми створили додаток YouTube Kids, щоб діти могли безпечніше та простіше досліджувати світ через відео в Інтернеті – від улюблених шоу та музики до майстер-класів із моделювання вулкана, створення лизуна тощо. Крім того, завдяки інструментам батьківського контролю ви можете пристосувати додаток до потреб своєї родини”, – йдеться у прес-релізі сервісу. Сервіс доступний для пристроїв на Android та iOS, а також для ігрових приставок та Smart TV.

Back to top button