Освіта і IT

Google запустив освітню онлайн-платформу

Компанія Google представила освітню онлайн-платформу під назвою Oppia. Повідомлення про це з’явилося в одному з офіційних блогів Google.

Проект дозволяє будь-якому користувачеві створювати так звані «дослідження» (explorations) – спеціальні блоки інтерактивних даних, що допомагають навчитися тому чи іншому навичку або дізнатися нову інформацію.

На момент написання цієї замітки на головній сторінці Oppia було доступно кілька таких «досліджень», розбитих на п’ять категорій (програмування, географія, мови, математика та фізика). Кожен навчальний блок складається з серії запитань, відповідаючи на які людина поступово освоює зміст блоку.

Так, наприклад, блок «Невелике введення в теорію квадратних рівнянь» (Tiny Intro to Quadratics) починається з питання про те, наскільки добре людина знайомий з квадратними рівняннями. Вибравши один із запропонованих варіантів відповіді («взагалі не знайомий», «вивчав у школі» або «багато разів стикався»), користувач перенаправляється до посту, пояснюючому основи роботи з рівняннями. При цьому, якщо пропоновані в блоці математичні завдання вирішуються користувачем невірно, «дослідження» повертає людину на крок назад, пояснюючи, що саме він зробив не так і де допустив помилку.

Як обіцяють представники інтернет-компанії, кожен інформаційний блок на Oppia з часом можна буде доопрацьовувати на основі статистики . Для створення власного «дослідження» необхідно зареєструватися на платформі і подивитися спеціально підготовлене Google навчальне відео, що пояснює принципи роботи з сайтом.

Джерело: НетПрес

Back to top button