Головне

Ганна Новосад – Міністр освіти і науки України

Під час засідання Верховної Ради новопризначений прем’єр-міністр Олексій Гончарук представив свою майбутню команду.

Міністром освіти і науки України обрано народного депутата від партії Слуга народу Ганну Новосад.

Ганна Новосад працює в міністерстві з 2014 року. З березня по листопад 2014 року обіймала посаду радника міністра, після чого в грудні 2017 року стала гендиректором директорату стратегічного планування та європейської інтеграції МОН.

«Коли мені запропонували піти в Міністерство і займатися міжнародною співпрацею, у мене не було сумнівів.

Зате потім був чималий шок, бо можна як завгодно ідеалістично уявляти те, що хочеш зробити, але коли стикаєшся з бюрократією (навіть у нейтральному сенсі цього слова), потрібно багато часу, щоб зрозуміти всі нюанси роботи цієї машини…»

«Спочатку був страх працювати з людьми, які на роботі в МОН хто від п’яти, а хто до п’ятнадцяти років. Я розуміла, що змінити їх якось буде дуже складно»

У позачергових виборах до Верховної Ради Новосад брала участь на 50-му місці списку Слуги народу.

Ганна Новосад народилася 28 липня 1990 року. У 2007 році закінчила Український гуманітарний ліцей при КНУ імені Тараса Шевченка. Ступінь бакалавра з політології отримала в 2011 році в Національному університеті Києво-Могилянська академія.

У 2013 році отримала ступінь магістра європейських студій в Університеті Маастрихта (Нідерланди). Є стипендіатом Фонду Відкритого Суспільства.

Протягом 2012−2013 років стажувалася в аналітичних центрах Іспанії і Чехії, учасник українсько-канадської парламентської програми.

З 29 серпня 2019 року – Міністр освіти і науки України.

Back to top button