Анонс

Фонд BrainBasket запрошує вчителів інформатики до курсу з web-розробки

Фонд BrainBasket запрошує вчителів інформатики взяти участь у всеукраїнському соціально-освітньому проекті WOW Teachers – безкоштовному навчанні основам web-розробки. Проект стартує в рамках соціально-освітньої програми Technology Nation за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Заняття в форматі blended learning (змішане навчання) проводять досвідчені ментори BrainBasket.

Передбачається, що вчителі, які пройдуть навчання, проведуть протягом року позашкільні курси з web-розробки для підлітків на базі шкіл-партнерів проекту та навчальних хабів BrainBaskеt по всій країні. Хаби були створені в 2016-2017 роках в 36 містах України за підтримки відомих IT-компаній Ciklum, Luxoft, GlobalLogic, Navigator та ін.

Отриманні знання вчителі матимуть змогу використовувати на  уроках інформатики або в позашкільній роботі. Програма дозволить навчитися самостійно створювати web-сайти, що сприятиме популяризації вивчення технологій серед старшокласників.

Програму курсу було розроблено групою ентузіастів, досвідчених менторів BrainBasket, з використанням матеріалів відомих світових навчальних закладів та онлайн-ресурсів, зокрема University of London, W3Schools, Microsoft, Mozilla MDN та ін. Навесні 2018 року програма вже була успішно апробована на пілотних групах вчителів у Києві, Івано-Франківську та Сумах, а також на пілотній групі старшокласників у Запоріжжі.

В ході реалізації проекту навчання вчителів планується створення супровідного навчального відео-курсу, який може бути використаний в якості онлайн-посібника для навчання web-розробці в змішаному форматі будь-якими некомерційними освітніми ініціативами та викладачами.

Кандидати проходять конкурсний відбір та невелике тестування, результати якого повідомляються на email, вказаний під час реєстрації в анкеті. Навчальний процес стартуватиме у серпні-вересні 2018 року, по мірі формування груп у вашому місті. По завершенню навчання та успішному захисту фінального проекту учасники отримають сертифікати.

Дізнатися більше про проект та слідкувати за його новинами можна на його сторінці на офіційному сайті Фонду BrainBasket тут: https://brainbasket.org/wow-teachers/.

Вчителі можуть заповнити анкету учасника проекту за посиланням: Анкета вчителя-учасника проекту WOW Teachers.

Окрім навчання вчителів в 2018-2019 роках BrainBasket планує продовжити навчання дорослих основам програмування за програмами Harvard та MIT, проект IT Moms (навчання мам в декреті) і навчання дітей в рамках проекту Technology Nation Kids. Загалом з 2016 року за цими програмами пройшли навчання більше 5000 дорослих і дітей.

Мета програми Technology Nation – дати всім охочим можливість безкоштовно опанувати основи програмування, подолати так званий “страх перед технологіями” та зробити перший крок в ІТ-світ.

Back to top button