день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Фільми визнані вченими “зброєю масового впливу”

Коли людина дивиться фільм, її мозок моментально реагує. І реакція ця схожа з реакцією інших глядачів, з’ясували співробітники Університету Аалто. Вчені розробили досить швидкий метод, який допоміг поспостерігати за моментальними змінами в роботі мозку під час перегляду фільму, розповідає The Financial Express .

Фільми дозволили фахівцям досліджувати роботу мозку в умовах, наближених до природних. Зазвичай у подібних наукових роботах використовується простий стимул начебто окремих картинок або схем. А от фільми створюють багаторівневі зміни в мозку. Незважаючи на складність стимулу, схеми мозкової активності у різних людей виявилися дуже схожі і піддавалися дослідженню.

Подібні синхронізовані сигнали були виявлені в зонах мозку, пов’язаних з первинною обробкою візуального стимулу, фіксуванням руху та людей, з координацією рухів і когнітивними функціями. За словами фахівців, можливо, вся справа у змісті фільмів.

До цього схожі дослідження зверталися до функціональної магнітної томографії. Однак більш чітке зображення вдалося отримати з магнітоенцефалографії. Вона прискорює процес дослідження і полегшує аналіз активності мозку на великих частотах. В останньому дослідженні магнітоенцефалографія поєднувалася з апаратним методом пошуку схожих сигналів в масиві даних мозкової активності.