Здоров'яФізіологія

Фахівці знайшли продукт, який максимально спрощує завдання відновлення після тренувань

1Шоколадне молоко прискорює процес відновлення у плавців швидше спортивних напоїв, показав Американський коледж спортивної медицини. Як зазначає Daily Digest News , плавцям вдавалося скинути 2,1 секунди при проходженні дистанції приблизно в 200 метрів і 0,5 секунди на дистанції близько 100 метрів, якщо після фізичного навантаження вони випивали шоколадне молоко.

За словами Джоеля Стейджера з Університету Індіани, молоко чудово відновлює тіло після інтенсивних тренувань. Співвідношення вуглеводів до білків в шоколадному молоці ідеальне. Це безпечна і доступна альтернатива спортивним напоям. Крім плавців, шоколадне молоко може бути показано велогонщикам, бігунам і гравцям у футбол.

Особливо актуально молоко для спортсменів, яким потрібно швидко відновитися в зв’язку з наявністю декількох змагань в один день. Такий режим змагань можна побачити у плавців. У рамках описаного дослідження ефект шоколадного молока перевіряли на 6 студентах-плавцях. Вони брали участь у запливах з перервою в п’ять годин. І в проміжку їм пропонували шоколадне молоко, спортивний напій або безкалорійний напій. Через три тижні можна було спостерігати явні відмінності в показниках відновлення на користь спортсменів, які пили молоко.

Back to top button