Здоров'яПсихологія

Фахівці розповіли, як стати щасливим

За словами доктора Аміта Соод з Клініки Майо, для щастя не потрібні гроші, здоров’я або успіх. Шлях до щастя – розроблена вченим чотириступенева програма, розрахована на 10 тижнів. Аміт Соод впевнений: щастя на 40-50% залежить від вибору, який робить людина, і того, на чому вона фокусується, розповідає The Daily Mail.

Попередні дослідження показали, що людський мозок запрограмований на те, щоб помічати негатив. Це допомогло предкам сучасних людей вижити. На думку Аміта, зміна погляду на життя здатна значно підвищити рівень щастя. Програма фахівця складається з 4 кроків.

Перший крок – тренування, яке допомагає контролювати думки. Учений пропонує використовувати техніку 5-3-2. Після пробудження, в першу чергу, потрібно думати про п’ять людей, що займають важливе місце у вашому житті. У перші три хвилини зустрічі з близькими людьми стоїть вітати їх так, ніби ви не бачилися дуже давно. І, нарешті, побачивши людину, в перші 2 секунди слід подумки побажати їй всього найкращого. Другий крок – розвиток емоційної стійкості через подяку, співчуття, прийняття і прощення.

Третій крок – зміцнення зв’язку між вашим розумом і тілом за допомогою читання, вправ, музики, мистецтва, молитви, медитації та йоги. Четвертий крок – здоровий спосіб життя та корисні звички, зокрема, фізична активність і правильне харчування. Також Аміт рекомендує простіше дивитися на життя. Спеціаліст заявляє: всього за 10 тижнів програми образ думок докорінно змінюється.

Шкільне життя

Back to top button