день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Фахівці розповіли, як потрібно проводити уроки математики

Вчені з Університету Копенгагена стверджують: діти краще розбираються в математиці, якщо в процесі уроку вони працюють всім тілом. Наприклад, зображують геометричні фігури і цифри, приймаючи певні пози. Також оцінки з математики у багатьох дітей підвищуються при індивідуальному підході.

У новому дослідженні брали участь 165 першокласників з трьох різних шкіл. Добровольців розділили на три групи. Перша група активно використовувала на заняттях з математики все тіло. Столи і стільці в класі стояли осторонь. Школярі за допомогою всього свого тіла зображували цифри, трикутники, додавали і віднімали.

Друга група учнів користувалася не всім тілом, а тільки дрібною моторикою. Дітей ділили на невеликі групи, і вони працювали над арифметичними і геометричними завданнями, використовуючи LEGO. Третя група була контрольною. Ці учасники вчилися традиційним способом з олівцями, папером, лінійками і іншими звичайними речами. Результати оцінювали через 6 тижнів.

Дослідження показало, що найбільш ефективною виявилася стратегія з використанням всього тіла на уроках. Продуктивність у першої групи підвищилася на 7,6% в порівнянні з початком дослідження. Покращення були помітніше, ніж у учасників з другої групи. Правда, стратегія допомагала в основному тим дітям, у яких успішність з математики спочатку була середньої або вище середнього.

Джерело