день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Фахівці настійливо рекомендують прати новий одяг

Дерматолог Дональд Белсіто з Медичного Центру Колумбійського університету каже, що хімікати з одягу можуть стати причиною всіляких алергічних реакцій. Крім того, на одяг іноді потрапляють комахи, наприклад, воші або кліщі, адже в магазині її міряють різні люди. Вчений радить прати одяг, принаймні, один раз з додатковим полосканням, незалежно від того, з якої тканини вона зшита, розповідає The Daily Mail .

Дослідження, проведене в Новій Зеландії, показало: концентрації шкідливих хімічних сполук в одязі китайського виробництва перевищують норму в 900 разів. Особливо небезпечний формальдегід. Цей безбарвний газ не дає тканини зморщуватися і знижує ризик утворення на ній цвілі. Однак він також викликає у людей алергічні реакції. Деякі вчені вважають, що дане з’єднання збільшує ризик розвитку раку.

Алергія може виникнути і через азобарвників і анілінових барвників. Вони надають відтінок багатьом синтетичним тканинам. Після першого прання частки барвника все ще залишаються на тканині, тому Дональд Белсіто радить випрати одяг двічі, особливо тим, у кого є алергія на хімічні сполуки. При контакті з барвником на шкірі можуть з’явитися сверблячі і лущаться висипання червоного кольору. Найбільше їх буде в області талії, шиї, стегон і пахв.

Шкільне життя