день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Етикетки на продуктах заважають людям харчуватися правильно

За словами дослідників з Університету Бірмінгема, на етикетках занадто багато зайвої інформації. Через це покупці можуть заплутатися і зробити неправильний вибір. Окремі відомості про продукт, а саме його маса, кількість жирів, насичених жирів, солі, цукру і калорій, а також відсоток від добового споживання і різнобарвна схема, часто збивають людей з пантелику.

Технічні тонкощі, такі як різниця між вмістом жиру і насичених жирів, теж бентежать покупців. Крім того, на рішення людей негативно впливає брак знань про правильне харчування. Все це вчені з’ясували, опитавши 30 осіб. Учасникам запропонували вивчити етикетки на продуктах і вибрати здорову їжу. Кожне 7 рішення, прийняте респондентами, було невірним.

До речі, левова частка даних, що розміщуються на етикетках, отримана ще в дев’ятнадцятому столітті. Тому вона вже втратила актуальність. Тобто, рахувати калорії марно. Так, при написанні етикеток абсолютно ігнорується вміст клітковини. У результаті людина споживає більше. З білком все цікавіше: експерти не беруть до уваги енергію, що витрачається при пережовуванні (показники різняться в 20%).

Шкільне життя