Здоров'яФізіологія

Експерти поділилися способами підвищення якості сну

Сон критично важливий для здоров’я. І ліжко повинно бути максимально комфортним місцем. Фонд сну склав перелік з рекомендацій, як поліпшити атмосферу в спальні, пише The Age . По-перше, постільну білизну варто купувати якісну (із щільно витканої тканини). Ідеальний варіант – єгипетський хлопок з щільністю 200.

Простирадло краще заправити, а підодіяльник не повинен допускати вислизання ковдри. Це не дозволить білизни перекручуватися вночі, заважаючи спати. Що стосується наповнювачів ковдр і подушок, то, крім м’якості і ступеня тепла, потрібно враховувати наявність алергій. Якщо у вас алергія, зовсім не обов’язково вибирати штучний наповнювач. Головне – позначка “гіпоалергенно”.

Подушка – один з найважливіших елементів. Звертайте увагу на те, наскільки щільно вона набита (підбирається індивідуально). В іншому випадку, головних болів і проблем з шиєю не уникнути. Про значимість якісного матраца навіть говорити не доводиться. Як зазначають медики, незручний матрац навіть може призвести до розвитку хвороб хребта. Ще відіграє важливу роль запах. Як показали дослідження, аромати здатні впливати на якість сну. Лаванда знижує частоту серцебиття, зменшує тиск і розслабляє.

Шкільне життя

Back to top button