Здоров'я

Дитячий синдром гіперактивності буде переслідувати людину все життя

Дитячий синдром гіперактивності буде переслідувати людину все життя
Дитячий синдром гіперактивності буде переслідувати людину все життя
Прийнято вважати, що синдром гіперактивності та дефіциту уваги можна “перерости”. Тобто в дорослому житті він вже не буде заважати людині. Але все більше досліджень спростовують дану точку зору, пише Discovery News . Більш того, на думку фахівців, число проблем з роками може тільки збільшитися.

Зокрема, підвищиться ризик суїцидальних схильностей та інших психічних відхилень. Так, 37,5% дорослих, які отримали в дитинстві діагноз, до 30 років не страждають від психічних відхилень, включаючи алкоголізм і наркоманію. Мінімум одне психічне відхилення фіксувалося у 57% осіб з цієї групи. Притому, як показує статистика, лише небагатьох лікують від синдрому в дорослому віці.

Розповідає автор дослідження, присвяченого синдрому у дорослих, доктор Вілльям Барбаресі з Дитячого бостонського шпиталю: “Синдром гіперактивності фіксується приблизно у 7% дітей. В ході роботи я спостерігав за 5718 дітьми (з них у 367 був синдром)”. Хоча наведені вище дані дозволяють зробити певні висновки, вчений продовжує досліджувати проблему.

Він хоче зрозуміти, як, насправді, впливає синдром протягом усього життя людини. Доктор Барбаресі також зазначає: препарати, що виписуються дітям з синдромом, мають обмеження по дії. Вони можуть допомогти з концентрацією на час занять у школі. Для дорослих пацієнтів немає адекватної терапії.

Back to top button