Головне

Два шкідливих кода допомагають один одному проти антивірусів

У Microsoft Malware Protection Center розповіли про виявлення двох шкідливих програм, що працюють в тандемі і допомагають один одному виживати у випадку видалення. Програми працюють таким чином, що викачують кілька різних версії один одного, що дозволяє їм уникати виявлення з боку антивірусних програм.

Одна з шкідливих програм називається Vobfus і вперше вона була виявлена ​​ще у вересні 2009 року, цей шкідник являє собою різновид даунлоадер, здатного довантажувати інші частини коду для роботи. Vobfus працює таким чином, що після його потрапляння на комп’ютер, цей код завантажує з командного сервера програму під назвою Beebone, яка працює як інший даунлоадер і качає інший код.

“Періодичні сеанси зв’язку між Beebone і Vobfus призводять до того, що кожен з них допомагає іншому і дві програми можуть качати шкідливі модулі, що не висліджується антивірусними програмами”, – говорить Хьюн Чой, вірусний аналітик Microsoft Malware Protection Center.

Інші програми шкідливого характеру також часто володіють можливістю оновлення свого коду, проте до цих пір фахівці не зустрічали різні віруси, здатні взаємодіяти між собою.

Back to top button