день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Довго сидіти на одному місці небезпечно для здоров’я, кажуть онкологи

Якщо людина занадто багато сидить, то вона може захворіти на рак, діабет і отримати захворювання серця, попереджає The Telegraph . Кожні додаткові дві години, проведені на стільці, пов’язані з 10%-м підвищенням ризику розвитку раку ендометрій, в 8% ризиком раку кишечника і 6% ризиком раку легенів.

Ефект ніяк не залежав від того, скільки людина тренувалася в день. Самі по собі тривалі періоди зниженою рухливості були небезпечні, кажуть спостереження більш ніж за 4 мільйонами людей і майже за 70 тисяч ракових хворих. Висновки зробили на основі опитування, за оцінкою способу життя людей, загальним часу, проведеному на стільці або дивані.

Порівнянням найвищих і найнижчих показників малорухливого проведення часу займалися Даніела Шмідт і Майкл Лейцманн з Університету Регенсбурга. Найбільше на підвищення ризику раку кишечника і ендометрій впливав перегляд телевізора. Можливо, свою лепту вносила звичка їсти перед телевізором шкідливу їжу і пити солодкі напої. Найнижчими показниками вважалися 2-3 години. Збільшення тривалості на дві години на день по відношенню до цього показника однозначно підвищувало ризик раку.

  
Якщо людина занадто багато сидить, то вона може захворіти на рак, діабет і отримати захворювання серця, попереджає The Telegraph . Кожні додаткові дві години, проведені на стільці, пов'язані з 10%-м підвищенням ризику розвитку раку ендометрій, в 8% ризиком раку кишечника і 6% ризиком раку легенів. Ефект ніяк не залежав від того, скільки людина тренувалася в день. Самі по собі тривалі періоди зниженою рухливості були небезпечні, кажуть спостереження більш ніж за 4 мільйонами людей і майже за 70 тисяч ракових хворих. Висновки зробили на основі опитування, за оцінкою способу життя людей, загальним часу, проведеному на стільці або дивані. Порівнянням найвищих і…

Оцінити

0