день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Дослідники з’ясували, чим люблять займатися підлітки

Фахівці з організації Common Sense Media опитали 2658 молодих людей. Дві третини підлітків щодня слухали музику, а 58% дивилися телевізор. Щодня користувалися соціальними мережами 45%. З них 36% дуже це подобалося. У два рази більше підлітків отримували величезне задоволення від музики, повідомляє в Daily Mail.

Перегляд телевізора виявився улюбленим заняттям учасників віком від 8 до років 12. Дивились його щодня 62%. Діти даного віку приділяли засобам масової інформації близько 6:00 в день. 50% підлітків дивилися передачі по телевізору саме в той час, коли їх показували. Решта надавали перевагу DVD, онлайн-відео і відкладеним перегляд.

Хлопчики гралися у відеоігри набагато частіше дівчаток. Підлітки чоловічої статі проводили за іграми близько 56 хвилин в день, а дівчатка – всього 7 хвилин. Представницям прекрасної статі більше подобалося читати і сидіти в соцмережах. У середньому підлітки приділяли засобам масової інформації 9 годин в день.

50% підлітків часто або часом дивилися телевізор і користувалися соціальними мережами, а слухали музику в процесі виконання домашнього завдання 76%. Половина підлітків вважала, що це їм допомагає. Сторонні заняття заважали зосередитися на завданні всього 6%.

Батьки говорили з учасниками тільки про зміст того, що ті дивилися чи слухали, але не про кількість часу, яку приділяють подібних занять. У дітей з малозабезпечених сімей рідше були планшети, комп’ютери і смартфони. Однак при наявності електронних пристроїв ці учасники проводили з ними набагато більше часу.

Шкільне життя