Здоров'яПсихологія

Дослідники з’ясували, чим люблять займатися підлітки

Фахівці з організації Common Sense Media опитали 2658 молодих людей. Дві третини підлітків щодня слухали музику, а 58% дивилися телевізор. Щодня користувалися соціальними мережами 45%. З них 36% дуже це подобалося. У два рази більше підлітків отримували величезне задоволення від музики, повідомляє в Daily Mail.

Перегляд телевізора виявився улюбленим заняттям учасників віком від 8 до років 12. Дивились його щодня 62%. Діти даного віку приділяли засобам масової інформації близько 6:00 в день. 50% підлітків дивилися передачі по телевізору саме в той час, коли їх показували. Решта надавали перевагу DVD, онлайн-відео і відкладеним перегляд.

Хлопчики гралися у відеоігри набагато частіше дівчаток. Підлітки чоловічої статі проводили за іграми близько 56 хвилин в день, а дівчатка – всього 7 хвилин. Представницям прекрасної статі більше подобалося читати і сидіти в соцмережах. У середньому підлітки приділяли засобам масової інформації 9 годин в день.

50% підлітків часто або часом дивилися телевізор і користувалися соціальними мережами, а слухали музику в процесі виконання домашнього завдання 76%. Половина підлітків вважала, що це їм допомагає. Сторонні заняття заважали зосередитися на завданні всього 6%.

Батьки говорили з учасниками тільки про зміст того, що ті дивилися чи слухали, але не про кількість часу, яку приділяють подібних занять. У дітей з малозабезпечених сімей рідше були планшети, комп’ютери і смартфони. Однак при наявності електронних пристроїв ці учасники проводили з ними набагато більше часу.

Шкільне життя