день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Домашні тварини захищають дітей від тривожного розладу

У дослідженні вчених з Медичного центру Бассет, Університету Оклахоми і Медичної школи Дартмутського коледжу взяли участь 643 дитини у віці 6-7 років. У 370 дітей була собака, а у 273 – ні. Батьки відповіли на запитання про тварину, а також про фізичне і психічне здоров’ї дітей, пише Science World Report.

Дослідження показало: 12% дітей, у яких вдома жила собака, страждали від тривожного розладу в порівнянні з 21% дітей без домашньої тварини. Так, судячи з усього, собаки знижують ризик тривожного розладу. Правда, можливо, діти, у яких є собаки, спочатку менш тривожні.

Попередні дослідження показали, що взаємодія з собакою сприяє виробленню окситоцину (“гормону кохання”). Крім того, вона знижує рівень гормону стресу – кортизолу. Фахівці припускають: наявність собаки в дитинстві запобігає розвитку серйозних розладів психіки в більш пізньому віці.

Шкільне життя