Анонс

Долучитись до кампанії “Пам’ятай про Крути” 2013

Долучитись до кампанії "Пам’ятай про Крути" 2013
Долучитись до кампанії “Пам’ятай про Крути” 2013
Сайт молодіжної кампанії “Пам’ятай про Крути” (kruty.org.ua) пропонує усім бажаючим долучитись до кампанії – 2013

Принципи кампанії:

1. Дізнайся більше про бій під Крутами. Важливо знати правдиві, а не міфологізовані політиками, причини, події і наслідки (один з міфів: в бою загинуло 300 юнаків, а в дійсності – кілька десятків і ще 29 розстріляно). Прочитай кілька сторінок про подвиг юнаків з першоджерел, із спогадів учасників бою.

2. Підтримай кампанію «Пам’ятай про Крути!»у соцмережах і ЗМІ, фінансово. Розмісти банер на власній сторінці чи у молодіжних групах. Підготуй і опублікуй статтю для популяризації кампанії у відомих національних та регіональних сайтах, газетах чи журналах. Перерахуй кошти для зйомок документального фільму про Крути.

3. Вшануй полеглих одягнувши 29 крутянську символіку. Причепи на груди стрічку чи значок із відповідною символікою (не маєш – виготови сам і для своїх друзів), одягни вишиванку, яка споконвіку нагадує українцям червону кров героїв, пролиту за нашу чорну землю.

4. Присвяти Героям одну добру справу. Організуй перегляд молоддю відповідного відео (наприклад, фільму “Майкл Колінз” – професійно озвученого українською мовою за сприяння “Гуртом” спеціально для цьогорічної кампанії), флеш-моб на крутянську тематику, смолоскипний похід, вечір бардівської пісні чи військово-історичну гру на місцевості тощо. Головне, щоб була дія!

5. Підтримай традицію крутянського посту (від 21.00 28 січня до 6.00 30 січня). Даний звичай, саме в цей день, започаткувало в 1931 році покоління Шухевича і Бандери, на ньому виросли майбутні лицарі УПА.

  
Back to top button