ГоловнеПочаткові класи

Для впровадження нового стандарту початкової школи необхідно перенавчити 22 тис. вчителів – Гриневич

Для впровадження нового стандарту початкової школи по всій Україні необхідно перенавчити 22 тис. вчителів. Про це в ефірі “5 каналу” в програмі “Підсумки дня” заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

“Ми збираємося наприкінці травня представляти якраз новий стандарт початкової школи і там буде презентований саме інтегрований підхід. Для цього, щоб цей інтегрований підхід торкнувся всіх українських дітей в першому класі у 2018/2019 навчальному році, нам треба перенавчити 22 тисячі вчителів”, – сказала вона.

З її слів, спілкуватися необхідно і з батьками, адже сьогодні діти втрачають інтерес до школи вже у третьому класі.

“Що повинні розуміти батьки: ми будемо вчити табличку множення, але ми будемо вчити її в такий спосіб, щоб дитину це не знеохочувало до навчання. Сьогодні діти втрачають інтерес до школи вже у третьому класі… тому що сучасні діти вже по-іншому сприймають інформацію. Вони вже з дитинства користуються гаджетами, бачать різноманітні ігри, тому приходячи в школу і зустрічаюсь лише з таким процесом напихання знаннями, коли є дошка й вчитель і ти повинен сидіти непорушно 40 хвилин за партою, вони втрачають мотивацію до навчання”, – зауважила Гриневич.

Джерело

Back to top button