день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Для впровадження нового стандарту початкової школи необхідно перенавчити 22 тис. вчителів – Гриневич

Для впровадження нового стандарту початкової школи по всій Україні необхідно перенавчити 22 тис. вчителів. Про це в ефірі “5 каналу” в програмі “Підсумки дня” заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

“Ми збираємося наприкінці травня представляти якраз новий стандарт початкової школи і там буде презентований саме інтегрований підхід. Для цього, щоб цей інтегрований підхід торкнувся всіх українських дітей в першому класі у 2018/2019 навчальному році, нам треба перенавчити 22 тисячі вчителів”, – сказала вона.

З її слів, спілкуватися необхідно і з батьками, адже сьогодні діти втрачають інтерес до школи вже у третьому класі.

“Що повинні розуміти батьки: ми будемо вчити табличку множення, але ми будемо вчити її в такий спосіб, щоб дитину це не знеохочувало до навчання. Сьогодні діти втрачають інтерес до школи вже у третьому класі… тому що сучасні діти вже по-іншому сприймають інформацію. Вони вже з дитинства користуються гаджетами, бачать різноманітні ігри, тому приходячи в школу і зустрічаюсь лише з таким процесом напихання знаннями, коли є дошка й вчитель і ти повинен сидіти непорушно 40 хвилин за партою, вони втрачають мотивацію до навчання”, – зауважила Гриневич.

Джерело