Освіта і IT

Для впровадження е-підручників треба мінімум 5 років

Про це повідомив заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей,  повідомляє Укрінформ.

“Якщо брати приклади інших країн, то немає повної заміни цих книжок. У Латвії, наприклад, кошти дають школам та пропонують обирати самостійно, який тип книжок використовувати. Насправді, електронні книги – вони інтерактивні та доповнюють паперові підручники. Ми хочемо обрати електронні, бо діти зараз сидять в гаджетах і їм це набагато цікавіше, бо присутнє мультимедіа. Процес потрібно організувати так, щоб він працював. На це потрібно мінімум років 5”, – повідомив заступник міністра.

Хобзей також зазначив, що окрім забезпечення дітей електронними підручниками є потреба у забезпеченні електронними матеріалами. Над цим в міністерстві наразі працюють, додав він.

“Окрім питання електронних підручників, ще є момент забезпечення їх електронними матеріалами. Закон дав свободу вчителю, який тепер у праві робити власну програму. Коли ми створимо електронну платформу та будуть матеріали, то вчитель має право їх використовувати та монтувати свій урок так як він забажає відповідно до стандартів освіти. Бо наразі є конструктор уроку, але немає матеріалів”, – додав Хобзей.

Посадовець додав, що електрона платформа цьогоріч запрацює як основа. Матеріалами її наповнять вже з наступного року.

Back to top button