день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Діти зі Станиці Луганської оцінять роботу вчителів з усієї України на відкритих уроках у Харкові

Усього таких по-справжньому відкритих уроків заплановано 4, кожен них буде завершуватися обговоренням роботи вчителя.

Один з них відвідає міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Відкриті уроки відбудуться 29 і 30 квітня під час (не)конференції EdCamp Ukraine.

Майбутній збірний клас, 15 учнів і учениць шкіл Станиці Луганської, і з ними — 5 педагогів, для відкритих уроків приїде до Харкова за підтримки Благодійного фонду Сергія Жадана.

Крім дітей, за роботою педагогів на відкритих уроках спостерігатимуть фасилітатори, експерти в освіті та сучасних методах навчання – керівниця проекту Action Learning, спеціалістка з андрагогіки Лейла Алієва і директор благодійного фонду “Вільна освіта” Станіслав Дрогаєв.

Вони дадуть свої рекомендації і допоможуть налагодити діалог між вчителями й учнями.

Те, що зараз у школах називається відкритим уроком, на жаль, більше схоже на показовий виступ, — розповіла Лейла Алієва. — На (не)конференції вчитель буде працювати з незнайомою учнівською аудиторією. Ці діти вперше побачать конкретного педагога, вони незалежні й будуть щирі у своїх оцінках. Готовність почути правду від дітей про свої педагогічні здібності вимагає сміливості та вільного від забобонів мислення“.

Ідея по-справжньому відкритих уроків повинна допомогти українським учителям в саморозвитку.

Джерело