Освіта і IT

Діти, які допізна грають на планшетах, потім не здатні уважно сидіти на уроках

Telegraph опублікували цікаву статтю, в якій Асоціація вчителів і викладачів у Великобританії заявила, що діти, які проводять багато часу за планшетом, не можуть грати зі звичайними кубиками і писати за допомогою ручки на листку паперу.

Більше того, діти, які допізна грають на планшетах, потім не здатні уважно сидіти на уроках, тому що відчувають “ломку”. Яскраві дисплеї забезпечують постійну візуальну стимуляцію, без якої дитині важко сконцентруватися.

Колін Кінні, вчитель з Північної Ірландії, розповів Telegraph, що шкільний персонал, що працює в молодших класах, стурбований тим, що учні без проблем можуть розблокувати будь-який пристрій, але не здатні побудувати башточку з кубиків. Крім цього, багатьом учням не вистачає соціальних навичок, так як батькам простіше посадити дитину за модний гаджет, ніж пограти з ним.

Занепокоєння про те, що багато дітей залежні від сучасних технологій – не новина. Ще наші батьки боялися, що ми проводимо дуже багато часу біля телевізора або за ігровою приставкою.

Експерти підсумували статтю, вказавши, що іноді корисно попросити дитину вимкнути планшет і піти погуляти на вулиці з друзями. Ще одна порада – вимикати Wi-Fi на ніч, щоб діти спали, а не грали в онлайн-ігри у ночі безперервно.

Back to top button