Здоров'яПсихологія

Діти розвиваються краще, якщо на ніч казки їм читають татусі

Команда експертів з Гарвардського університету (Harvard University) прийшла до висновку, що маленькі діти більш розвинені, якщо їхні татусі читають їм на ніч казки.

Після проведення численних досліджень виявилося, що саме розповіді пап не тільки позитивно впливають на дитину, але і більш ефективні.

Передбачається, татусі так читають казки, що вони в свою чергу роблять позитивний вплив на мислення дитини. Також було виявлено, що більше користі отримують дівчинки. Тому дітей слід привчати до читання ще з самого народження. Більшість казок мають заспокійливу дію. Вони дозволяють дитині відчувати себе в безпеці.

Фахівці рекомендують батькам більше часу приділяти своїм дітям, особливо читання на ніч. Тоді їх чада виростуть дуже розвиненими, кмітливими і артистичними.

Як стверджують психологи, знайомство з казкою здатне допомогти дитині краще зрозуміти навколишнє середовище. У будь-якій казці розповідається про стосунки між людьми, друзями, тому їх мова зрозуміла малюкові. Діти в маленькому віці ще не можуть серйозно і логічно міркувати. При читанні життєво важлива інформація засвоюється сама по собі. Крім цього долучаючись до різних розповідей, діти набувають зовсім новий вид психологічної активності – здатність мислити і діяти в уявних обставинах. Це і є головною основою для творчої діяльності.

На жаль, за статистикою приблизно 25% батьків взагалі не читають на ніч своїм малюкам.

Back to top button