Початкові класиУчительська

Діти повинні вирішувати кросворди і судоку на уроках, вважають вчені

Вчені з Кембріджського Університету вважають: на уроках потрібно використовувати такі головоломки, як судоку або кросворди. Це розвиває інтелект дітей. Судоку покращує пам’ять, а кросворди і різні ігри зі словами роблять мову більш швидкою й розширюють словниковий запас.

75% вчителів в тій чи іншій формі вдаються до використання головоломок на своїх уроках. Однак вони роблять це з метою захопити дітей, а не для того, щоб поліпшити якість навчання. Дослідження показують: головоломки мають набагато більш широкий потенціал і роблять позитивний вплив на психологічний і когнітивний розвиток дитини. Особливо корисні головоломки для дітей у віці від 7 до 11 років.

Ігри зі словами допомагають у вивченні термінології і лексики, розвитку абстрактного мислення та процесу запам’ятовування. Судоку, популярна японська логічна головоломка, може використовуватися на математиці та інших уроках, якщо її адаптувати, наприклад, замінити числа на хімічні елементи. Гра з пошуком слів стане в нагоді при засвоєнні конкретних тем, де потрібне знання особливої ​​термінології. Кросворди гарні для розвитку мовлення, пам’яті та загальних навичок вирішення проблем.

Back to top button