Здоров'яФізіологія

Діти дуже рано починають користуватися ґаджетами, показало опитування

Фахівці опитали 370 батьків дітей у віці від 6 місяців до 4 років. Вони з’ясували, що більшість дітей до 2 років вже активно використовували електронні пристрої. В цілому сучасні технології були присутні у багатьох сім’ях. У 97% були телевізори, у 83% – планшети, у 77% – смартфони, а 59% мали доступ до Інтернету. Батьки зізналися, що 52% дітей молодше 1 року дивилися телевізор, 36% стосувалися екранів ґаджетів, 24% дзвонили комусь, 15% користувалися додатками і 12% грали у відеоігри.

Чим старше ставала дитина, тим більше часу вона приділяла ґаджетам. 26% дворічних і 38% чотирирічних дітей щодня використовували електронні пристрої, як мінімум, протягом години. Фахівці вкрай стурбовані такими результатами. За їх словами, захоплення дітей ґаджетами та Інтернетом може стати причиною труднощів у навчанні, проблем з увагою, ожиріння і ризикованою поведінкою.

Багато батьків спеціально давали своїм дітям ґаджети. Наприклад, 73% опитаних дозволяли дитині грати з електронними пристроями, коли займалися домашніми справами. 60% залишали дітей з ґаджетами, їдучи у справах. 65% намагалися заспокоїти свою дитину за допомогою електронних пристроїв. 29% сподівалися, що ґаджет допоможе дитині заснути. При цьому всього 30% респондентів обговорювали дане питання з педіатром.

Шкільне життя

Back to top button