день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Дієтологи розповіли, який фрукт потрібно обов’язково включити в раціон

Маракуйя – досить популярний фрукт зі специфічним смаком і запахом. І дієтологи розглянули в ньому суперпродукт, передає Zee News. По-перше, маракуйя захищає від раку за рахунок високого вмісту вітамінів А і С. Це потужні антиоксиданти, нейтралізуючі вільні радикали, які ушкоджують клітини.

Ще фрукт знижує тиск завдяки наявності калію і майже повної відсутності солі. А відомо, що велика кількість солі в продукті харчування сприяє підвищенню кров’яного тиску. У свою чергу, високий тиск призводить до хвороб серця і інсультів. Маракуйя – хороший спосіб підтримати здоров’я очей (на це працюють вітаміни і флавоноїди).

Що важливо, плоди маракуйи підвищують показники гемоглобіну в крові за рахунок великої концентрації заліза та вітаміну С. А даний вітамін критично важливий для засвоєння заліза і запобігання його втрати. В результаті гемоглобін підвищується. Паралельно поліпшується травлення завдяки великій кількості води і клітковини. Ще маракуйя стимулює цей процес, використовуючи ензими. Дані ензими сприяють виробленню шлункового соку в шлунку.

Шкільне життя

  
Маракуйя - досить популярний фрукт зі специфічним смаком і запахом. І дієтологи розглянули в ньому суперпродукт, передає Zee News. По-перше, маракуйя захищає від раку за рахунок високого вмісту вітамінів А і С. Це потужні антиоксиданти, нейтралізуючі вільні радикали, які ушкоджують клітини. Ще фрукт знижує тиск завдяки наявності калію і майже повної відсутності солі. А відомо, що велика кількість солі в продукті харчування сприяє підвищенню кров'яного тиску. У свою чергу, високий тиск призводить до хвороб серця і інсультів. Маракуйя - хороший спосіб підтримати здоров'я очей (на це працюють вітаміни і флавоноїди). Що важливо, плоди маракуйи підвищують показники гемоглобіну в крові за…

Оцінити