Конспекти уроків української мови 9 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Діалог. Розділові знаки при прямій мові й діалозі. Культура мовлення й стилістика. Інтонація речень із діалогом (9 клас. Українська мова)

Тема. Діалог. Розділові знаки при прямій мові й діалозі. Культура мовлення й стилістика. Інтонація речень із діалогом

Мета: формувати ключові та предметні компетентності і компетенції шляхом виконання навчально-пізнавальних і практично зорієнтованих завдань відповідно до змістових ліній: поглибити знання учнів про діалог як різновид прямої мови; формувати вміння правильно інтонувати речення з діалогами, виразно їх читати, правильно розставляти розділові знаки в реченнях з прямою мовою та діалогами, сприймати й відтворювати текст, що містить пряму мову чи діалог; розвивати логічне мислення, пам’ять і увагу, вміння правильно будувати репліки й складати діалогічні тексти, добирати аргументи й робити висновки; розвивати вміння самоорганізовуватись до пошукової діяльності, опрацьовувати й узагальнювати інформацію з наочного матеріалу; виховувати любов та повагу до  природи, до поетичного слова, ввічливість, повагу до співрозмовників.

Обладнання: підручник, таблиці.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Завантажити: Діалог. Розділові знаки при прямій мові й діалозі. Культура мовлення й стилістика. Інтонація речень із діалогом (9 клас. Українська мова) (Розмір: 49.0 KB, Завантажень: 555)
  
Back to top button