день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Депресія порушує сприйняття часу, показало дослідження

Сприйняття часу суб’єктивно. Воно, як правило, залежить від ситуації. Наприклад, якщо людина чекає чогось, він думає, що час тягнеться надто повільно. Якщо ж ми не встигаємо зробити важливу справу, час для нас часто біжить надто швидко, розповідає Zee News .

Вчені з Майнцского університету Йоганна Гутенберга проаналізували дані 16 досліджень. У них брали участь 433 особи з депресією і 485 людей без депресії. Дослідники з’ясували: тим, хто страждає від депресії, зазвичай здається, ніби час йде дуже повільно або стоїть на місці.

Суб’єктивне сприйняття часу в цілому у людей з депресією було не таким, як у здорових учасників. Однак, коли добровольців, які страждали від депресії, просили оцінити тривалість певних проміжків часу, наприклад, двох хвилин або двох секунд, вони успішно справлялися з цим завданням.

Шкільне життя

  
Сприйняття часу суб'єктивно. Воно, як правило, залежить від ситуації. Наприклад, якщо людина чекає чогось, він думає, що час тягнеться надто повільно. Якщо ж ми не встигаємо зробити важливу справу, час для нас часто біжить надто швидко, розповідає Zee News . Вчені з Майнцского університету Йоганна Гутенберга проаналізували дані 16 досліджень. У них брали участь 433 особи з депресією і 485 людей без депресії. Дослідники з'ясували: тим, хто страждає від депресії, зазвичай здається, ніби час йде дуже повільно або стоїть на місці. Суб'єктивне сприйняття часу в цілому у людей з депресією було не таким, як у здорових учасників. Однак, коли добровольців,…

Оцінити

0