день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Депресія порушує процес сприйняття мови

Нове дослідження, проведене в Університеті Техасу, показало: люди з високим рівнем депресії мають проблеми зі сприйняттям будь-якого мовлення. Раніше вчені говорили про те, що у таких людей існує установка на сприйняття тільки негативної інформації.

У ситуації, коли слухач не може зрозуміти, про що говорить інша людина, можливі два види маскування звуку. У разі енергетичного маскування справа в шумах, що впливають на сприйняття, наприклад, пролітає літаку або будівельних роботах. При інформаційному маскуванні людині заважають лінгвістичні та когнітивні джерела, наприклад, розмова інших людей.

Другий вид маскування більше зачіпає виконавчі функції, і людині стає некомфортно перебувати на вечірці або в лекційному залі. Дослідники додали, що люди з високим рівнем депресії гірше розуміють емоційну промову в порівнянні з тими, хто не страждає від депресії. Всупереч очікуванням фахівців, люди з депресією вловлювали негативну інформацію в умовах інформаційної маскування не краще, ніж люди без депресії.

Шкільне життя