день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Депресія подвоює ризик інсульту, показало дослідження

Вчені з Гарвардського університету проаналізували дані 16 178 чоловік у віці від 50 років і старше. Дослідники кожні 2 роки з 1998 по 2010 роки оцінювали в учасників симптоми депресії, ризик інсульту і шукали випадки інсульту. За 12 років інсульт стався у 1192 осіб, пише The Daily Mail .

Люди, у яких фахівці виявили високі рівні депресії на двох інтерв’ю поспіль, страждали від інсульту в два рази частіше учасників без депресії. У тих, хто мав симптоми депресії на першому інтерв’ю, але не на наступних, ризик інсульту виявився підвищений на 66%. Ризик залишався високим навіть після того, як симптоми депресії зникали. Недавнє виникнення депресії на ризик не впливало.

Попередні дослідження показали, що депресія збільшує ризик гіпертонії, порушень у роботі вегетативної нервової системи і запальних реакцій. Вона може викликати проблеми з судинами, включаючи інфекції і миготливу аритмію. Крім того, люди з депресією частіше курять і рідше займаються спортом.

Шкільне життя