Анонс

Демократичне врядування в школі

Демократичне врядування в школіСемінар-тренінг у сфері освіти для демократичного громадянства і прав людини (ОДГ/ОПЛ) для директорів, заступників директорів шкіл та вчителів.

30–31 жовтня 2014 року в місті Києві департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України спільно з Європейським Центром Вергеланда (EWC, Осло) та Радою Європи планує провести семінар-тренінг у сфері освіти для демократичного громадянства і прав людини (ОДГ/ОПЛ) для директорів, заступників директорів шкіл та вчителів.

Мета заходу – сприяти системним змінам в українській середній освіті через демократизацію шкільного врядування та активізацію участі молоді у житті школи і місцевої громади.

Відбір учасників тренінгу відбуватиметься на конкурсній основі.

Прохання надсилати заповнену заявку на адресу організаторів: post@theewc.org (з позначкою «Training in Ukraine»). Останній день прийому заявок – 30 вересня. Інформація про результати конкурсу буде надіслана лише переможцям до 10 жовтня 2014 року за вказаною у заявці електронною поштою.

Додаткова інформація – на сайті Європейського центру Вергеланда www.theewc.org.

У разі виникнення запитань, звертайтеся до EWC (українською) за адресою post@theewc.org.

Інформаційні матеріали додаються.

Довідково:

Рада Європи – міжнародна організація, заснована 1949 року, яка об’єднує 47 держав у європейському просторі. Членство в організації відкрите для всіх європейських держав, які розвиваються на засадах верховенства права, демократії і поваги до прав людини. Україна приєдналася до Організації 1995 року.

Європейський центр Вергеланда (EWC, Осло, Норвегія) – це ресурсний центр Ради Європи, заснований 2008 року з метою пропагування освіти для демократичного громадянства, прав людини і міжкультурного порозуміння (ОДГ/ОПЛ).

 

Шкільне життя

Back to top button