Освіта і ITПочаткові класи

Codemonkey – захоплююче навчання програмуванню для дітей

Програмування - Шкільне життяВсі батьки прекрасно знають, як важко відірвати своїх дітей від гри і посадити за уроки. Особливо коли вивчати доводиться щось нудне і складне, наприклад програмування. Однак творці сайту CodeMonkey вирішили підійти до процесу навчання з правильного боку і перетворили його в захоплюючу гру. Від такого програмування важко буде відірвати не тільки дітей, але навіть їх батьків.

CodeMonkey – це проста онлайнова гра, в процесі проходження якої діти можуть ознайомитися з основами програмування. Весь процес розділений на окремі рівні, причому на проходження кожного вам навряд чи знадобиться більше кількох хвилин. В будь-який момент можна перервати проходження (прогрес зберігається) або повернутися на кілька кроків назад.

Під час гри дитині доведеться управляти маленькою мавпочкою, яка ходить по ігровому полю і збирає банани. Для цього гравець повинен скласти ланцюжок команд в правій текстовій панелі, а потім запустити їх на виконання. Перед кожним рівнем даються підказки, так що впоратися із завданням зможуть навіть школярі молодших класів.А завдання дуже поступово збільшують свою складність. Починається все з дуже простих дій, але потім дитина навчиться складати дійсно складні алгоритми.

В цілому, цей онлайновий курс являє собою дуже хороший приклад того, як вивчення навіть складних речей може бути захоплюючим. Дуже рекомендуємо вам показати сайт CodeMonkey своїй дитині.

Шкільне життя

Back to top button