Освіта і ITПочаткові класи

Codemonkey – захоплююче навчання програмуванню для дітей

Програмування - Шкільне життяВсі батьки прекрасно знають, як важко відірвати своїх дітей від гри і посадити за уроки. Особливо коли вивчати доводиться щось нудне і складне, наприклад програмування. Однак творці сайту CodeMonkey вирішили підійти до процесу навчання з правильного боку і перетворили його в захоплюючу гру. Від такого програмування важко буде відірвати не тільки дітей, але навіть їх батьків.

CodeMonkey – це проста онлайнова гра, в процесі проходження якої діти можуть ознайомитися з основами програмування. Весь процес розділений на окремі рівні, причому на проходження кожного вам навряд чи знадобиться більше кількох хвилин. В будь-який момент можна перервати проходження (прогрес зберігається) або повернутися на кілька кроків назад.

Під час гри дитині доведеться управляти маленькою мавпочкою, яка ходить по ігровому полю і збирає банани. Для цього гравець повинен скласти ланцюжок команд в правій текстовій панелі, а потім запустити їх на виконання. Перед кожним рівнем даються підказки, так що впоратися із завданням зможуть навіть школярі молодших класів.А завдання дуже поступово збільшують свою складність. Починається все з дуже простих дій, але потім дитина навчиться складати дійсно складні алгоритми.

В цілому, цей онлайновий курс являє собою дуже хороший приклад того, як вивчення навіть складних речей може бути захоплюючим. Дуже рекомендуємо вам показати сайт CodeMonkey своїй дитині.

Шкільне життя