день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Читання казок на ніч позитивно впливає на мозок дитини

Фахівці давно рекомендують батькам читати дітям казки на ніч. Дослідники з Медичного центру Дитячого госпіталю Цинцинаті вперше довели: це розвиває у дитини здатність до навчання і області мозку, пов’язані з промовою. За словами вчених, дошкільний вік є критичним періодом розвитку мозку. Тому дуже важливо не упустити момент, пише The Daily Mail.

У дослідженні взяли участь 19 здорових дітей у віці від 3 до 5 років. 37% учасників були вихідцями з малозабезпечених сімей. Батьки добровольців розповіли, чи часто вони читали своїм дітям, які книги вибирали для читання, як вони спілкувалися і грали з дітьми. Потім фахівці просканували мозок учасників, поки ті в навушниках слухали казки.

Дослідження показало: у дітей, яким найчастіше читали вдома, виявилася вище активність мозку в областях, пов’язаних з семантичною переробкою (здатністю витягувати сенс з промови). Дані зони мозку відповідають за мову і читання. Результати не змінилися після того, як дослідники врахували відмінності в рівні доходів сімей учасників.

Шкільне життя